Novinky v roce 2017

 

Firma LANIT PLAST, s. r. o. přichází v letošním roce s několika novinkami, které ucelí nabídku značky LANIT PLAST a uspokojí i velmi náročné zákazníky.

 

Skleník Vitavia Target

Velmi úspěšná novinka skleník Vitavia Target, která je na prvním místě v prodejích polykarbonátových skleníků se sedlovou střechou.

Ideální kombinace značkové konstrukce od světové značky Vitavia s 15 ti letou zárukou. Konstrukční řešení uchycení polykarbonátu je u tohoto skleníku zajištěno tzv. drážkovým systémem, kdy se polykarbonát zasouvá do konstrukce 8-10 mm oproti jiným typům.

Target 6200

 

Skleník Dodo BIG

Zvětšená verze skleníku Dodo. Celková výška skleníku je 196 cm, což je o 17 cm více než u skleníku Dodo. Tato výška již umožňuje pohodlný vstup do skleníku. Skleník Dodo BIG nabízíme s polykarbonátovým prosklením 4 mm.

dodo_4_sede

 

Obloukový skleník Kyklop

Odolný skleník vůči sněhovým a povětrnostním vlivům to je skleník Kyklop. Polykarbonátové desky jsou na konstrukci připevněny v kuse tzv. po pásech (počet je dán velikostí skleníku) o rozměru 2,10 x 6,00 m což zajišťuje vyšší odolnost než u skleníků se sedlovou střechou. Skleník je možné zakoupit s polykarbonátovým prosklením 4 nebo 6 mm.

5

 

Skleník Venus s bezpečnostním matným zahrádkářským sklem

Skleníky řady Venus, které máme standardně v nabídce s polykarbonátovou výplní jsou v letošním roce rozšířeny o matné zahrádkářské sklo, které je v kalené verzi díky níž je zajištěna maximální bezpečnost v případě rozbití (sklo se roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému poranění).

1510-1

 

Skleník Limes Hobby H6

Inovovaný skleník Hobby H6 původní verze Hobby H5, u kterého nebylo možné dokoupit prodloužení o 99 cm, skleník měl pouze omezenou délku 2,51 cm. Nyní je již možné skleník díky zesílené konstrukci prodloužit.

limes5875f43c2d36c

 

Zemní vruty – kotvící sady

Jednoduchý způsob jak ukotvit skleník díky sadě zemních vrutů včetně kompletního příslušenství. Bez nutnosti budování podezdívky, vruty upevní skleník přímo k zemi.

1489-2

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.