Spustili jsme zbrusu nový eshop

Pro všechny naše věrné zákazníky a příznivce máme dobrou zprávu – spustili jsme nový specializovaný eshop – Polykarbonat-expert.cz.

Jeho zaměření je více než jasné – nabízíme zde polykarbonátové desky, jejichž nabídka je opravdu rozmanitá.

Najdete zde nejen komůrkový polykarbonát, který znáte jako výplň námi nabízených skleníků, ale také plný plochý polykarbonát, jež může plně nahradit skleněné výplně, nebo vlnité a trapézové PC desky, které se hojně využívají pro různá zastřešení v malém i velkém měřítku.

Dále nabízíme také sklolaminát a plexisklo. I tyto typy materiálů jsou zde zastoupeny v různých typech a tvarech. Stačí si jen vybrat dle potřeby.

Rozhodli jsme se zařadit do sortimentu i plastové okapy značky Marley, jež svou kvalitou jednoduchostí předčí mnoho dalších typů okapů na trhu.

Samozřejmostí portfolia produktů jsou také montážní prvky a příslušenství, bez nichž se při instalaci neobejdete a také vám jejich použití usnadní montáž.

Připravena je zde i poradna s tématy, které by vás mohly zajímat a pomohou vám lépe se zorientovat v problematice jednotlivého zboží, dále sekce „Akční nabídka“ v níž jsou produkty s různými slevami a slovník pojmů, jež vysvětluje mnoho odborných výrazů.

Pokud jste tedy uvažovali o nákupu některého z výše uvedeného typu zboží, prohlédněte si tento nový eshop a rovnou si jej můžete objednat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *