Užitečné vchodové stříšky

Stavby, úpravy a zvelebování zahrad a domů patří k letnímu počasí. Někteří staví pergoly, aby se skryli ve stínu před žhavým sluncem, jiní opečovávají  záhony a instalují zahradní obrubníky a někdo už plánuje na podzimní plískanice zastřešení vchodu do domu.

Tento krok má své opodstatnění. Určitě nikdo z nás nemá rád, když přijede večer domů z práce, v rukou má tašky s nákupem, stojí před vchodem, nemůže najít klíče a venku prší a prší. Kdo má takovou stříšku instalovanou nad vchodem, jistě nám dá za pravdu, že je to věc k nezaplacení.

Jejich využití je celoroční a společně s vhodnými bočními stěnami je oceníte především v zimě, kdy padá sníh jak z roztržené peřiny a vy jej pořád musíte odklízet. Instalací stříšky s bočnicemi si alespoň trochu usnadníte práci a zčásti tím i ochráníte samotné vchodové dveře před nepřízní počasí.

Naši zákazníci jistě vědí, že mimo skleníků, tvoří část naší nabídky právě vchodové stříšky. Naleznete zde modely rovné i obloukové, vybrat si též můžete mezi výplní z plného plochého či komůrkového polykarbonátu. V nabídce máme i stylové stříšky z čirého plexiskla.

Součástí nabídky jsou samozřejmě i boční stěny k těmto stříškám. A aby byl servis kompletní, dodávají se stříšky s veškerým montážním materiálem. Stačí jen dodané zboží instalovat nad vchod.

Váháte snad ještě nad užitečností vchodových stříšek?

Příspěvek byl publikován v rubrice Vchodové stříšky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *